Travian Kingdoms

Ne demiş büyüklerimiz büyük lokma yut, büyük laf etme 🙂 Yıllarca mmo oynadıktan sonra browser oyununa başlayıp bir de bağımlı olur muyum.. Misler gibi Black Desert Online, Conan Exiles falan varken (biraz da iş yoğunluğundan belki) browser oyununa sardım. Ya aman nedir ki asker bas, bırak işine git kolay derken bayağı strateji işlerinin derinliklerine daldım. Şimdi basitçe anlatacağım (anladığım kadarıyla).… (more…)

Rift

Rift, en sevdiğim mmo olduğu için bol bol yazılı değerlendirmiş bilgileri paylaşmış olsam da videosunu da çektim.

Orcs Must Die 2

Bard’s Gold

South Park: The Stick of Truth

Çağa ayak uydurup yazarak anlatmak yerine video çekme işine biraz zor da olsa başladım. Çok kolay diyordum ama değilmiş. Yazmak çok daha kolay, net. Bir iki denemeden sonra çıkan videolarda hatalar varsa affola 🙂

Conan Exiles

Çok kararsız kaldım bloğa yazmakla video çekmek arasında bloğa yazmaya karar verdim. Bloğa yazarken de bir çeşit yayın yapılıyor aslında ama kamera karşısına kanlı canlı geçip anlatmaya çekindim doğrusu 🙂 Çok öyle uzun uzun anlatamayacağım iş güç malum ama hızlandırılmış bir Conan Exiles incelemesi karşınızda 🙂 Age of Conan’ı da pek sevmiştim zaten bu oyunu da çok sevdim. Adeta günlerce… (more…)

Neverwinter

Ne kadar mmo’dan kaçsak yine dönüp dolaşıp mmo’ya geliyoruz. Archeage’i kapattık. Guild GW”ye yol alırken biz yeni oyunlara yelken açtık. Neverwinter şimdilik çok ilgi çekici görünüyor. Çok fazla ırk ve sınıf var. Irklar: İnsan Drow Cüce Buçukluk Yarı Elf Yarı Ork Menzoberranzan İnkarcısı Ay Elfi Güneş Elfi Tiefling Orman Elfi Class (Sınıflar) Primary Role (Asıl Rol) Secondary Role(s) (İkincil Rol) Skill… (more…)

Archeage

Archage… Bir nevi 3D farmville 🙂 Aslında güzel oyun. Pekala artık serverlar biraz azaldı ve ben de oyunu bırakmanın eşiğindeyim ama yine de bir iki satır oyunu anlatmak isterim 🙂 Her şey level atlarken karşınıza çıkan yeşil çiçek şekilli görevleri yapmakla başlıyor. Bir küçük tarla, bir eşek , daha büyük tarla, ev, bahçe derken bir küçük 3D farmville girdabında kendinizi… (more…)

Defiance

Bu ara hiç vaktim olmamakla beraber mümkün olan fırsatlarda yeni oyunumuz “Defiance“‘ı oynuyoruz. Oyunun aynı zamanda dizisi de gösterimde. Hatta dizide verilen şifreyle oyunda küçük hediyeler kazanabiliyorsunuz. PS3, XBOX ve PC’de oynanacak şekilde tasarlanmış oyunda klasik mmo’lardan farklı olarak tank, healer vb. sınıflar hiç yok. 2 tanesi ücretsiz biri ücretli 3 tane ırk var. Kullandığınız silaha göre healing ya da dps… (more…)

Boyalar / Dyes

Rift oyununda bazı boyalar ve nasıl göründükleri: Black Dye Dark Rose Dye Dark Seafom Green Dye Dark Sepia Dark Sky Blue Dye Light Magenta Dye Seafoam Green Dye Magenta Dye Ruby Dye

Related Posts with Thumbnails
1 2 3 4 5 7 8